Robot boruların təmizlənməsinə nəzarət edir
Şirkətimiz xəndəksiz boru kəmərlərinin bərpası və içməli su və kanalizasiya şəbəkələrinin təmizlənməsi üçün yüksək keyfiyyətli rəqəmsal internet sistemlərinin işlənib hazırlanması, istehsalı və satışı üzrə ixtisaslaşmışdır.
Biz məhsulların tam çeşidini təklif edirik: təmizləyici forsunkalar, hidrodinamik frezer alətləri, 80-1000 diametrlik boruların xəndəksiz bərpası üçün işləyən robotlar, UB bərkitmə sistemləri, buxar, hopdurma və inversiya qurğuları, qatran və bərkidici, həmçinin UB layner və şüşə layner sistemləri.
Texniki biliklərimiz çoxsahəli inkişaf qrupumuzla birlikdə "IBGHYDROTECH" şirkətini kanalizasiya şəbəkələrinin xəndəksiz bərpa seqmentində ideal tərəfdaş edir.
"Su Təsərrüfatı" beynəlxalq sərgisində "IBG HYDROTECH" boruları tez və iqtisadi cəhətdən sərfəli bərpa etməyə imkan verən unikal texnologiyanı təqdim edir. Ziyarətçilərə boruların lazımsız komponentlərdən necə təmizləndiyini göstərəcək videomüşahidə kamerası olan xüsusi robotu da özümüzlə gətirmişik.
Müşahidələrimiz göstərdi ki, Azərbaycan su kəmərlərində çox miqdarda içməli su itirir. Biz bu problemi həll etmək istəyirik.
Ölkədə boruların bərpası xidmətinin olmamasını da qeyd edəcəyəm. Bu bazarda birinci olmaq istəyirik. Ümid edirik ki, bir neçə il ərzində bu istiqamətdə uzunmüddətli layihələr həyata keçirə biləcəyik.
Ümid edirik ki, "Su təsərrüfatı" sərgisi ənənəvi olacaq. Təşkilatçılara belə bir tədbirin ən yüksək səviyyədə keçirilməsi üçün şərait yaratdıqlarına görə təşəkkür edirik. Təşkilati işin təsiri, şübhəsiz ki, tədbirin artan reytinqində əks olunur.

Робот следит за очисткой труб
Наша компания специализируется на разработке, производстве и продаже высококачественных цифровых интернет-систем для бестраншейного восстановления трубопроводов и очистки сетей питьевой воды и канализации.
Мы предлагаем полный ассортимент продукции: чистящие форсунки, гидродинамический фрезерный инструмент, рабочие роботы для бестраншейного восстановления труб DN 80 – 1000, системы УФ-отверждения, паровые, импрегнирующие и инверсионные установки, смолу и отвердитель, а также УФ-лайнер и стеклолайнер.
Объединенные ноу-хау и наша междисциплинарная команда разработчиков делают IBGHYDROTECH идеальным партнером в сегменте бестраншейной санации канализационных сетей.
На Международной выставке «Водное хозяйство» IBG HYDROTECH представляет уникальную технологию, которая позволяет быстро и экономически выгодно восстановить трубы. Мы также привезли с собой специального робота с камерой для видеонаблюдения, который покажет посетителям, как происходит очистка труб от ненужных компонентов.
Наши наблюдения показали, что Азербайджан большое количество питьевой воды теряет в водопроводах. Мы хотим решить эту проблему.
Также отмечу отсутствие в стране услуги по релайнингу. Хотим быть первыми на этом рынке. Надеемся, что в течение нескольких лет сможем реализовать долгосрочные проекты в этом направлении.
Надеемся, выставка «Водное хозяйство» станет традиционной. Благодарим организаторов за создание условий для проведения такого мероприятия на высшем уровне. Эффект организационной работы, безусловно, отражается в возрастающем рейтинге мероприятия.